Czytające przedszkole

W ramach realizacji programu „Czytające Przedszkola” z zaproszenia do naszego przedszkola skorzystała mama Antosi, która była gościem dzieci 27.09.2018 r. Dzieci wysłuchały bajki o Czerwonym Kapturku, który ostrzegł dzieci przed obcymi. Dzieci z zaciekawieniem oglądały jeszcze książeczkę o częściach ciała. …

Piramida zdrowego żywienia

Dzieci z grupy IV wzięły udział w warsztatach edukacyjnych dotyczących zdrowego trybu życia oraz prawidłowego odżywiania się. Mogły się przekonać ile cukru znajduje się w wodzie smakowej oraz skosztować naturalnego soku ze świeżych pomarańczy.

Parada niepodległości

Dnia 3.09.2018 odbyła się parada z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Parada przeszła od kościoła Św. Jerzego do Muszli koncertowej, wzięły w niej udział dzieci z sopockich szkół oraz dzieci z najstarszej grupy naszego przedszkola. Prezentowały się bardzo elegancko.