Prezentacja Oliwki

W ramach projektu „Najlepsze bo… polskie” Oliwka zaprezentowała nam dziś swoją ulubioną polską piosenkarkę o pseudonimie Sarsa. Mieliśmy okazję posłuchać piosenek artystki i okazało się, że wiele dziewczynek zna je na pamięć. Oliwka zaprezentowała się też w oryginalnej fryzurze i …

Warsztaty plastyczne

29.01 odbyły się w naszej grupie warsztaty plastyczne, na których powstały urocze bałwanki. Rodzice i dzieci wykazali się dużą pomysłowością co do dodatków. Serdecznie dziękujemy za przybycie, przyniesienie materiałów i owocną pracę.

Zajęcia otwarte dla Rodziców

W czwartek 24.01 zaprosiliśmy Rodziców do naszej grupy na zajęcia otwarte. Bawili się z nami w rytmiczną zabawę z woreczkami, a także mogli sprawdzić umiejętności dzieci w zakresie dzielenia wyrazów na głoski. Dzieci chętnie chodziły do „pracy”i „na zakupy”, a …

Dzień Babci i Dziadka

W dniu 22.01.2018 r. obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Babci i Dziadka. Dzieci zaprezentowały program artystyczny i wręczyły dziadkom upominki. Uroczystość zakończyliśmy drobnym poczęstunkiem.  Personel przedszkola składa wszystkim Dziadkom najserdeczniejsze życzenia.

Prezentacja Laury

W ramach projektu „Najlepsze bo.. polskie” Laura wraz z mamą zaprezentowały nam różne rodzaje mleka. Dzieci miały okazję degustować mleko krowie, kozie i ryżowe oraz przypomniały sobie jakie produkty otrzymujemy z mleka.

Prezentacja Oskara

W ramach projektu edukacyjnego „Najlepsze, bo .. polskie” Oskar wraz z mamą wygłosił bardzo ciekawą prezentację na temat soli i kopalni w Wieliczce. Dzieci oglądały ilustracje i mogły spróbować różnych rodzajów soli. Dziękujemy!