Dzień Babci i Dziadka

W dniu 22.01.2018 r. obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Babci i Dziadka. Dzieci zaprezentowały program artystyczny i wręczyły dziadkom upominki. Uroczystość zakończyliśmy drobnym poczęstunkiem.  Personel przedszkola składa wszystkim Dziadkom najserdeczniejsze życzenia.

Prezentacja Laury

W ramach projektu „Najlepsze bo.. polskie” Laura wraz z mamą zaprezentowały nam różne rodzaje mleka. Dzieci miały okazję degustować mleko krowie, kozie i ryżowe oraz przypomniały sobie jakie produkty otrzymujemy z mleka.

Prezentacja Oskara

W ramach projektu edukacyjnego „Najlepsze, bo .. polskie” Oskar wraz z mamą wygłosił bardzo ciekawą prezentację na temat soli i kopalni w Wieliczce. Dzieci oglądały ilustracje i mogły spróbować różnych rodzajów soli. Dziękujemy!