Wycieczka do kina

10 maja poszliśmy do Multikina na wycieczkę. Zwiedzaliśmy zakamarki kina, dowiedzieliśmy się jak to się dzieje że film wyświetla się na ekranie, poznaliśmy zasady kulturalnego zachowania w kinie i obejrzeliśmy film „Psi Patrol”. Na koniec każde dziecko zostało pasowane i …

Prezentacja Tomka

Podczas prezentacji „Najlepsze bo … polskie” Tomek wraz z mamą opowiedzieli nam o firmie Trefl, produkującej puzzle i gry dla dzieci ale także wspierającej drużyny sportowe. Na koniec wszystkie dzieci otrzymały w prezencie puzzle i magnesy wyprodukowane właśnie przez Trefla.

Wycieczka do Grodziska

Dnia 10.05.2019 dzieci odwiedziły sopockie Grodzisko. Dowiedziały się wielu rzeczy na temat dawnych wojowników- wojów. Na koniec do wyjścia dzieci zostały odprowadzone przez kozy. Bardzo dziękujemy Mamie Gromka za przeprowadzenie zajęć edukacyjnych. Dzieci nie mogą doczekać się kolejnej wizyty!