Ferie zimowe w Minitece

Ferie z Biblioteką Sopocką!

Miniteka zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym do udziału w wydarzeniach, które przygotowała czasie ferii zimowych.

Miniteka (ul. Jakuba Goyki 1)
Na wszystkie wydarzenia obowiązują zapisy pod numerem 519 720 620

Premiery teatrzyku Pacynka
• 14 lutego, godz. 17:00, spektakl „Jak wilk odnalazł miłość”
• 21 lutego, godz. 17:00, spektakl „Niespodzianka zza kurtyny”
Po spektaklu zapraszamy na zajęcia plastyczne, nawiązujące do wystawianej sztuki.
• 16 lutego, godz. 11:00, „Co nas zjada, co nas straszy”: warsztaty plastyczne dla dzieci dzieci od lat 5 na podstawie książek Brud. Cuchnąca historia higieny, Piotra Sochy i Atlas. Stwory, Potwory, Agnieszki Antosiewicz. Na warsztatach dowiemy się, co żyje na ludzkim ciele i dlaczego w dawnych czasach peruki były bardzo modne. Dzieci wykonają własne peruki.
• 23 lutego, godz. 11:00, warsztaty o stworach. Na warsztatach o stworach poznamy ich mityczne wyobrażenia oraz wykonamy własne potworki na odegnanie straszków.
• Granie w kodowanie: 18 i 25 lutego, godz. 11:00, zapraszamy dzieci w wieku 7+ do zabawy z interaktywną grą Scotie go.
• 17 lutego, 17:00, Dzień Kota, Minikotek zaprasza do świętowania Dnia Kota. Kocie zabawy i zajęcia plastyczne z pazurkiem.
• 24 lutego, godz. 17:00, Co zeżarły dinozaury? Młodych fanów dinozaurów, zapraszamy na spotkanie pełne prehistorycznych ciekawostek.