„Dbam o zdrowie”- rozstrzygnięcie międzyprzedszkolego konkursu plastycznego zorganizowanego przez Przedszkole nr 5.

Dnia 26.04.2022 r. w Przedszkolu nr 5 w Sopocie odbyło się rozstrzygnięcie międzyprzedszkolnego konkursu plastycznego pt. „Dbam o zdrowie” dla dzieci 6 letnich z sopockich przedszkoli. W trakcie uroczystości dzieci z gr. IV wystawiły przedstawienie pt. „Witaminki dla Marcelinki”. Komisja Konkursowa Międzyprzedszkolnego Konkursu Plastycznego ,,Dbam o zdrowie” w składzie Dyrektora Sopockiego Ogniska Plastycznego w Sopocie  i Inspektorek Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Sopocie  wyłoniła zwycięzców i przyznała pierwsze miejsce dzieciom z Przedszkola nr 5 Mai, Pawłowi A. i Pawłowi K. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w naszym konkursie! Przedstawienie zostało wystawione również dla dzieci z naszego całego przedszkola.