„Dzień flagi w Minitece” i Sopocka Majówka- zapraszamy na wydarzenia.

W poniedziałek 2 maja Miniteka w Parku na Goyki 3 w godz. 12.00 – 16.30 zaprosi na podchody z Włóczykijem – grę terenową dla dzieci od lat 5. Z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej będzie można ręcznie uszyć flagę, a także wziąć udział w rodzinnych warsztatach koralikowych. O godz. 13.00 odbędzie się joga w parku. To specjalna oferta dla „silversów”, czyli dojrzałych osób. Wymagany wiek to minimum 60 lat. O godz. 14.00 zaplanowano pokaz sztuk walki KENDO. To okazja do wcielenia się w prawdziwych samurajów i walki bambusowymi mieczami.  Dla starszych dzieci i młodzieży wyzwaniem będzie gra Bibliotekarza, w której trzeba pokonać siedem, słowiańskich stworzeń ludowych. Gra startuje o godz. 14.30.

Wydarzenie zw z Sopocką Majówką zamieszczone są w linku poniżej:

https://www.mbp.sopot.pl/wydarzenia/sopocka-majowka