Warsztaty stolarskie

Zajęcia stolarskie – warsztaty wykonywania zabawek drewnianych”

Kiedy: 05.06.22, niedziela, godzina 12:00

Gdzie: Ogród Muzeum Sopotu    

W ramach wydarzeń towarzyszących wystawie „Sopot na walizkach. Historia Sopockich Zakładów Wyrobów Galanteryjnych „Sopotplast” zapraszamy dzieci i rodziców do udziału w warsztatach ekologicznych Fundacji dla Edukacji Ekologicznej pt. ”Zajęcia stolarskie”.

Pachnące drewno z recyklingu, młotek, wiertarka, śrubokręt i głowa pełna marzeń. Podczas zajęć dzieci samodzielnie tworzą zabawki z drewna. Każdy element przyrody daje nieskończoną ilość możliwości odczytania, użycia i nazwania. Każdy wyjdzie z własnoręcznie zrobionym autkiem, łódką, robotem czy konikiem… a może wymyślicie coś innego?

Warsztaty uczą myślenia przestrzennego wykorzystując podstawowe narzędzia stolarskie,

 

Warsztaty twórcze dla całych rodzin w ogrodzie Muzeum Sopotu.                                                                                                                                 

Liczba miejsc ograniczona – obowiązkowe wcześniejsze zapisy.

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres: sekretariat@muzeumsopotu.pl  lub telefonicznie 58 551 22 66
Wstęp na zajęcia wolny.