Uroczystość zakończenia przedszkola

W dniu 20.06.2018 r. odbyło się uroczyste pożegnanie przedszkola. Dzieci rozpoczęły występ od pięknie zatańczonego poloneza. W trakcie inscenizacji opowiadania „Jak wróbelek Elemelek uczył się literek”, dzieci wcieliły się w role dyrektora/dzięcioła, nauczycielki/ sowy i uczniów/ wielu gatunków ptaków. Inni pięknie recytowali wiersze. Do tego dzieci pięknie zaśpiewały piosenki o przedszkolu, przygotowaniach do szkoły i nadchodzących wakacjach. Dzieci otrzymały upominki i pamiątkowe dyplomy.
Rodzice zaś przygotowali niespodziankę i wystawili świetną inscenizację wiersza J. Brzechwy „Wrona i ser”. Dzieciom bardzo spodobał się występ i bajkowy wygląd rodziców.
Na koniec P. Dyrektor i p.Ola podziękowały rodzicom za udaną współpracę. A rodzice wyrazili słowa uznania dla wychowawczyni za efektywne przygotowanie dzieci do szkoły.
Na koniec P. Dyrektor zaprosiła wszystkich na słodki poczęstunek.