Pożegnanie absolwentów

W piątek 14.06 odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego. Po uroczyście odtańczonym polonezie, wierszach i wzruszających piosenkach bawiliśmy się wesoło w ogrodzie. Rodzice przygotowali fantastyczne przekąski, balony z helem, wózek z przepysznymi naturalnymi lodami oraz występ taneczny, rozegraliśmy też emocjonujący mecz piłki nożnej oraz byliśmy świadkami rytuału przejścia z przedszkola do szkoły. Absolwenci otrzymali pamiątkowe albumy ze zdjęciami i inne niespodzianki, a wszyscy poczęstować się mogli tortami w trzech smakach, największym powodzeniem cieszył się oczywiście tort minionkowy. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc i zaangażowanie, wszystkie ciepłe słowa, uronione łzy i pamiątki, które będą nam przypominać o NASZYCH kochanych dzieciakach:)