Prawa dziecka

20.11 obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka. Rozmawialiśmy o zawodzie prawnika i rzecznika praw dziecka, dzieci miały dużo do powiedzenia i chętnie pokolorowały obrazki symbolizujące niektóre z ich praw.


Warning: getimagesize(//wp-content/uploads/photo-gallery/thumb/20191121_163541.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 159

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 189

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 189
20191121 163541
Warning: getimagesize(//wp-content/uploads/photo-gallery/thumb/Prawa-dziecka.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 159

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 189

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 189
Prawa-dziecka