U fryzjera

W ramach realizacji Koncepcji Pracy Przedszkola „Poznajemy zawody”- grupa trzecia wybrala sie do Salonu Fryzjerskiego. Dzieci zapoznaly sie, na czym polega praca fryzjera. Obejrzaly tez sprzety i akcesoria niezbedne do pracy. Obserwowaly jak panie fryzjerki pracuja. Mozna bylo posiedziec na fotelach, a pani Basia poczestowala dzieci slodyczami.

Warning: getimagesize(//wp-content/uploads/photo-gallery/thumb/IMG_4814 (1).JPG): failed to open stream: No such file or directory in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 159

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 189

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 189
IMG 4814 (1) IMG 4818
Warning: getimagesize(//wp-content/uploads/photo-gallery/thumb/IMG_4817 (1).JPG): failed to open stream: No such file or directory in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 159

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 189

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 189
IMG 4817 (1)
Warning: getimagesize(//wp-content/uploads/photo-gallery/thumb/IMG_4815 (1).JPG): failed to open stream: No such file or directory in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 159

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 189

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 189
IMG 4815 (1) IMG 4831
Warning: getimagesize(//wp-content/uploads/photo-gallery/thumb/IMG_4816 (1).JPG): failed to open stream: No such file or directory in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 159

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 189

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 189
IMG 4816 (1) IMG 4819