PROFILAKTYKA LOGOPEDYCZNA 26.03.2020

Drodzy Rodzice!
Wydmuchiwanie nosa to ważna umiejętność każdego przedszkolaka. W tym szczególnym dla nas wszystkich czasie, gdy chcemy przeciwdziałać wszelkim infekcjom i powikłaniom pokataralnym przesyłam wskazówki pt. „Jak nauczyć dziecko wydmuchiwania nosa”.
Wszystkich rodziców zachęcam do lektury bardzo interesującego artykuł <MamaOrtodonta> dotyczącego prawidłowych wzorców oddechowych. Dowiecie się Państwo dlaczego często logopedzi kierują Was po konsultacjach logopedycznych do innych specjalistów np. do ortodonty, laryngologa, alergologa itp.

Z pozdrowieniami
Kinga Żuchowska – Heyka
neurologopeda, specjalista wczesnej interwencji logopedycznej, logopeda PPP Sopot

Link:
https://mamaortodonta.pl/dlaczego-prawidlowe-oddychanie-to-podstawa-prostych-zebow/

PROFILAKTYKA LOGOPEDYCZNA NAUKA WYDMUCHIWANIA NOSA org