NASI LAUREACI KONKURSU PLASTYCZNEGO W MUZEUM SOPOTU

W piątek 22 maja 2015r. uczestniczyliśmy w uroczystości rozdania nagród, za uczestniczenie w Konkursie Plastycznym pt. „SOPOCKIE WIDOKI” organizowanym przez Muzeum miasta Sopotu. DZIECI Z GR. IV ZDOBYŁY AŻ 10 DYPLOMÓW I NAGRÓD!!!

Helenka W. – 2 nagrody w kategorii: „Architektura w krajobrazie” i „Modny pan”; Zosia D.– 2 nagrody w kat. ,,Aktywny wypoczynek” i „Bryła architektoniczna”;  Martynka J.– 2 nagrody w  kat. „Regaty” i „Modna pani”; Maja J.– 1 nagroda w kat. „Wschód słońca w Sopocie”; Maks F.– 1 nagroda w kat. „Bezpieczny Sopot”;  Nicolas Cz.-1 nagroda w kat. „Sopockie wydmy”;  Antek S.W.– 1 nagroda w kat. „Sopot latem”. Prace dzieci były przepiękne- serdeczne gratulacje dla laureatów.