PONIEDZIAŁEK 13.05.2024
ŚN : Pieczywo mieszane z pastą jajeczną, ze szczypiorkiem. Kakao.
( gluten, jaja, mleko )
II śn : kalarepa
OB : Z. Wielowarzywna z ziemniakami. Makaron z truskawkami, jogurtem greckim. Kompot owocowy. ( gluten, mleko )
P : Grahamka z pastą mięsną, z papryką. Herbata owocowa. ( gluten )
WTOREK 14.05.2024
ŚN : Pieczywo mieszane z żółtym serem, z pomidorem, miód gryczany. Kakao.
( gluten, mleko )
II śn : actimel
OB : Z. Krem z cukinii z włoszczyzną, grzanki żytnie. Pierś drobiowa w cieście, ziemniaki, kapusta czerwona na ciepło. Kompot owocowy. ( gluten )
P : Mus jabłkowo-gruszkowy z tartą gorzką czekoladą i kruszonką z orzechów laskowych i migdałów. Biszkopty. ( gluten, jaja, orzechy )
ŚRODA 15.05.2024
ŚN: Płatki owsiane na mleku, z bananem. Chleb kukurydziany z twarożkiem, szczypiorkiem, rzodkiewką. ( gluten, mleko )
II śn : ogórki
OB: Z. Owocowa z makaronem. Kluski śląskie z gulaszem z szynki wieprzowej, brukselka. Kompot owocowy. ( gluten, jaja )
CZWARTEK 16.05.2024
ŚN : Pieczywo mieszane z pieczonym schabem, z papryką. Kawa zbożowa.
( gluten, mleko )
II śn : kiwi
OB : Botwinka z włoszczyzną, ziemniakami. Klopsik got. z indyka, sos koperkowy, kasza gryczana, marchewki mini. Kompot owocowy. ( mleko )
P : Galaretka owocowa, jogurt naturalny. Podpłomyki. ( gluten, mleko )
PIĄTEK 17.05.2024
ŚN : Pieczywo mieszane z pasztetem z selera, z rzodkiewką. Kakao.
( gluten, mleko, seler )
II śn : wafle kukurydziane
OB : Z. Ryżowa z włoszczyzną. Filet z miruny, ziemniaki, sur. młodej kapusty. Kompot owocowy. ( ryby )
P : Budyń czekoladowy, mus malinowy. ( mleko )

Informacja o alergenach i produktach powodujących nietolerancje pokarmowe. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady ( UE ) z dn. 25 pazdziernika 2011 r., dotycząca przekazywania informacji na temat  żywności.