PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE

12.09 przedszkolaki obejrzały spektakl teatralny pt. „Oj boli” w wykonaniu teatru Qfer. Dzieci dowiedziały się, jak należy dbać o zęby i co zrobić, gdy pojawi się dziura. 

PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE

13.03 dzieci obejrzały przedstawienie pt. „Hamburgery atakują” w wykonaniu teatru Guliwer. Przedszkolaki poznały przyczyny konieczności zdrowego odżywiania się, zapoznały z podstawowymi zasadami żywieniowymi oraz rolą witamin.

PLANETARIUM W PRZEDSZKOLU

W dniu 3.03.2023 dzieci obejrzały pokaz edukacyjny „Planetarium w przedszkolu” . Dowiedziały się jak wygląda i do czego służy planetarium. Przedszkolaki poznały zasady bezpieczeństwa obowiązujące podczas seansu. Dzieci w czasie filmu zobaczyły kształty jakie występują w kosmosie, planety, gwiazdozbiory i znaki zodiaku jakie tworzą. Po filmie Przedszkolaki odpowiadały na szereg pytań zakresu spotkania.

KONCERT MUZYCZNY

2.11 odbył się w naszym przedszkolu koncert muzyczny grupy ART2YOU pt. „Zabawa elektroniką”. Przy dźwiękach popularnych przebojów dzieci pomogły bohaterom odnaleźć źródło prądu dla instrumentów muzycznych.

MAGICZNE ZABAWY CHEMICZNE

25.10 odbył się w naszym przedszkolu pokaz eksperymentów. Dzieci miały okazję dowiedzieć się w jaki sposób powstaje smerfowy piasek, chmura deszczu i wulkaniczna lawa.

FESTYN RODZINNY

21.10 dzieci, rodzice i nauczyciele zorganizowali wspólnie festyn pod hasłem „Festiwal dyni”. Wesołe animacje poprowadziła grupa JUST DANCE, a rodzice przygotowali przepyszny poczęstunek. Odbył się także konkurs na najpiękniejszą dynię. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie!

SPEKTAKL TEATRALNY

21.09 odbyło się w naszym przedszkolu przedstawienie teatralne „O rycerzu, co księżniczkę ratował”. Dzięki interaktywnym zabawom dzieci mogły uczestniczyć w spektaklu i wcielać się w role rycerzy, giermków i dam dworu.