Prezentacja Laury

W ramach projektu „Najlepsze bo.. polskie” Laura wraz z mamą zaprezentowały nam różne rodzaje mleka. Dzieci miały okazję degustować mleko krowie, kozie i ryżowe oraz przypomniały sobie jakie produkty otrzymujemy z mleka.

Prezentacja Oskara

W ramach projektu edukacyjnego „Najlepsze, bo .. polskie” Oskar wraz z mamą wygłosił bardzo ciekawą prezentację na temat soli i kopalni w Wieliczce. Dzieci oglądały ilustracje i mogły spróbować różnych rodzajów soli. Dziękujemy!

Prezentacja Leny

W ramach naszego projektu edukacyjnego „Najlepsze bo.. polskie” Lenka wraz z mamą opowiadały nam o pszczołach i miodzie. Byliśmy pod wrażeniem plansz dydaktycznych przygotowanych przez rodzinkę Wrońskich. Dzieciom bardzo smakowały różne rodzaje miodów, które przyniosła Lena. Dziękujemy!

Świąteczny występ „Kraina lodu”

20.12 przedszkolaki z gr 4 zaprosiły rodziców na świąteczny występ „Kraina lodu”. Dzieci zaprezentowały skomplikowane układy taneczne oraz odśpiewały piosenki ze znanej bajki, wcielając się umiejętnie w swoje role. Bardzo się napracowały przygotowując przedstawienie, ale równocześnie sprawiło im to dużą …