Wycieczka do Miniteki

Dziś wybraliśmy się na zajęcia edukacyjne do Miniteki. Dzieci dowiedziały się, jak korzystać z biblioteki i jak się zachowywać, by nie przeszkadzać innym czytelnikom. Przedszkolaki obejrzały także teatrzyk o przygodach zwierząt.

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

Z okazji  Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka wszystkim dzieciom zostały przybliżone Prawa Dziecka oraz ich wielka ranga. Dlatego tego dnia dzieci ubrały się na niebiesko i całe przedszkole zostało pięknie udekorowane w kolorze niebieskim. Dzieci obejrzały bajkę organizacji UNICEF, która przybliżyła …

Wizyta w Minitece 02.11.22

Wczoraj odwiedziliśmy Minitekę. Dzieci obejrzały przedstawienie kukiełkowe o „Historii zaginionych owoców z sadu”. Segregowały owoce, względem występowania w Polsce i poza. Bawiły się chustą animacyjną. Dobierały się w owocowe grupy. Uzupełniały jabłkowy labirynt i oglądały swobodnie książki.