Spotkanie z policjantami

17.09 odwiedzili nas przedstawiciele Komendy Miejskiej w Sopocie. Opowiadali naszym przedszkolakom o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Dzieci oglądały kajdanki, krótkofalówki i przymierzały czapki policyjne, dostały też w prezencie książeczki edukacyjne.

Wycieczka do Grodziska

Dnia 10.05.2019 dzieci odwiedziły sopockie Grodzisko. Dowiedziały się wielu rzeczy na temat dawnych wojowników- wojów. Na koniec do wyjścia dzieci zostały odprowadzone przez kozy. Bardzo dziękujemy Mamie Gromka za przeprowadzenie zajęć edukacyjnych. Dzieci nie mogą doczekać się kolejnej wizyty!

Zajęcia edukacyjne w bibliotece

Dnia 12 kwietnia dzieci uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych w Minitece. Spotkanie rozpoczęło się teatrzykiem pt. „O koguciku Łakomczuszku”. Następnie dzieci rozwiązywały zagadki o tematyce wiosennej i świątecznej. Na koniec wykonały kurczaczki wykluwające się z jajek.

Zajęcia pokazowe karate

Dnia 10 kwietnia dzieci miały okazję uczestniczyć w zajęciach pokazowych karate. Dzieci z zaciekawieniem i zaangażowaniem wykonywały polecenia instruktora. Bardzo dziękujemy Panu Mateuszowi za poprowadzenie niezwykle interesujących zajęć.

Zajęcia otwarte dla Rodziców

Dnia 02.04.2019 odbyły się zajęcia otwarte „Pracowite pszczółki”, których celem było przedstawienie roli pszczół w zapylaniu kwiatów oraz produkcji miodu. Dziękujemy dzieciom za aktywny udział w zajęciach oraz wszystkim gościom za liczne przybycie. Nauczycielka grupy II