„W świecie wierszy”- konkurs recytatorski w gr. III.

Dnia 20.11.2023r. w naszym Przedszkolu odbył się  konkurs recytatorski pt. „W świecie wierszy” organizowany przez Panią Magdę i Panią Olę. Konkurs był częścią realizacji planu pracy przedszkola.

Głównymi celami konkursu była popularyzacja literatury dziecięcej , rozwijanie predyspozycji i talentu recytatorskiego dzieci w wieku przedszkolnym. W konkursie brały udział dzieci z gr. III.

Podczas występów na scenie, wszystkie dzieci wykazały się wielką odwagą, świetnym przygotowaniem i  wspaniale zaprezentowały się w znanych i mniej znanych wierszach. Zmagania uczestników oceniało jury w składzie: Pani dyrektor W. Zblewska i Pani logopeda G. Woroniecka.

Każdy występ nagradzany był gromkimi brawami, a jury miało naprawdę trudne zadanie, aby wyłonić zwycięzców.

Zebrane jury ogłosiło wyniki:

I miejsce Marianna Ciuchta

II miejsce Amelia Janicka

III miejsce Ignacy Łatwis

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy zwycięzcom, oraz wszystkim Przedszkolakom, którzy wzięli udział w konkursie.

Zwycięzcy otrzymali  nagrody i dyplomy, a pozostali uczestnicy upominki i pamiątkowe dyplomy.